Współpraca

Sakurakotoo


Wszelkie pytania i propozycje współpracy proszę wysyłać na poniższy adres email: 


sakurakotoo@gmail. com

            

UPDATE: Z powodu niedawnej utraty ukochanego członka rodziny i potrzeby poukładania sobie kilku spraw w życiu osobistym oraz przejścia żałoby, nie przyjmuję obecnie nowych współprac. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu pod koniec roku 2019.Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę to podkreślam, że moje opinie o produktach będą wyłącznie subiektywne i zgodne z własnymi odczuciami. Nie współpracuję z firmami, które wymuszają napisanie pozytywnej recenzji pomimo tego, że w moim przypadku produkt się nie sprawdził.

Chciałabym również mieć możliwość decydowania o tym, co otrzymam w ramach współpracy od danej firmy, ponieważ najlepiej znam swoją skórę i jej potrzeby. Na blogu recenzuję wyłącznie produkty pełnowymiarowe, za barter w postaci próbek i wszelkie podobne propozycje podziękuję :)

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa, chociaż preferuję bardziej te drugie. Współpraca krótkoterminowa oznacza pojedynczy wpis na temat podesłanych rzeczy, natomiast długoterminowa na regularnym opiniowaniu przesyłanych na bieżąco produktów.

Zachęcam do kontaktu, wszystkie szczegóły zostaną omówione drogą mailową.Możliwe formy współpracy:


- Recenzja/Wpis - Każda moja recenzja poprzedzona jest minimum miesięcznym testem produktu*. Zazwyczaj pojawia się ona na blogu do maksymalnie pięciu miesięcy od doręczenia przesyłki, ale zależy to od wielu czynników. Staram się by była jak najbardziej autentyczna oraz zgodna z moimi odczuciami - piszę zarówno o wadach jak i zaletach produktu. W poście zamieszczone zostają wszelkie niezbędne linki z przekierowaniami.

*Istnieją wyjątki od tej reguły, jednak w dużej mierze zależy to od tego, po jakim czasie widoczne są efekty stosowania kosmetyku.


- Konkursy dla czytelników - Zarówno na blogu, jak i pozostałych social mediach.

- Niestandardowe formy reklamy -
Propozycje inne, niż te wymienione powyżej przy czym podkreślam, że nie zamieszczam na blogu artykułów sponsorowanych!


Poniżej, główna tematyka poruszana na blogu - przy czym nie chciałabym się ograniczać i w tym miejscu zaznaczam że piszę o tym co lubię i mnie interesuje. Jeśli masz ciekawą ofertę, która nie wpisuje się z żadną z poniższych kategorii to nadal możesz do mnie napisać!

- Kosmetyki azjatyckie (zarówno kolorówka, jak i te pielęgnacyjne)
- Kosmetyki naturalne
- Półprodukty kosmetyczne
- Jedzenie, w tym słodycze oraz herbaty i inne napoje
- Książki o tematyce urodowej
- Urządzenia kosmetyczneMoje dotychczasowe współprace:
 Optima PLUShttps://www.weleda.pl/


Share
Tweet
Pin
Share