In

Współpraca

Sakurakotoo


Wszelkie pytania i propozycje współpracy proszę wysyłać na jeden z poniższych adresów : 


sakurakotoo@gmail. com

klaudunia135@gmail.com


            


Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę podkreślam, że moje opinie o produktach będą wyłącznie subiektywne i zgodne z prawdą. Nie współpracuję z firmami, które wymuszają napisanie pozytywnej recenzji pomimo tego, że w moim przypadku produkt się nie sprawdził.

Chciałabym również mieć możliwość decydowania o tym, co otrzymam w ramach współpracy od danej firmy, ponieważ nikt inny poza mną nie zna tak dobrze swojej skóry i jej potrzeb. Poza tym, nie recenzuję próbek!

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa, aczkolwiek preferuję bardziej te drugie.

Współpraca krótkoterminowa odnosi się do pojedynczego wpisu na temat podesłanych rzeczy, natomiast długoterminowa na regularnym opiniowaniu przesyłanych na bieżąco produktów.

 Wszystkie szczegóły zostaną omówione drogą mailową.Możliwe formy współpracy:


- Recenzja/Wpis - Każda moja recenzja poprzedzona jest minimum miesięcznym testem produktu*. Zazwyczaj pojawia się ona na blogu do maksymalnie czterech miesięcy od doręczenia przesyłki, ale zależy to od wielu czynników. Staram się by była jak najbardziej autentyczna oraz zgodna z moimi odczuciami - piszę zarówno o wadach jak i zaletach produktu. W poście zamieszczone zostają wszelkie niezbędne linki z przekierowaniami.

*Istnieją wyjątki od tej reguły, jednak w dużej mierze to zależy od tego, po jakim czasie widoczne są efekty stosowania kosmetyku.


- Konkursy dla czytelników - Zarówno na Facebooku, jak i blogu.

- Niestandardowe formy reklamy -
Propozycje inne, niż te wymienione powyżej przy czym chciałabym podkreślić, że nie zamieszczam na blogu artykułów sponsorowanych!


Jestem chętna do testowania oraz zrecenzowania takich produktów jak:

- Kosmetyki azjatyckie (zarówno kolorówka, jak i te pielęgnacyjne)
- Kosmetyki naturalne
- Półprodukty kosmetyczne
- Jedzenie, w tym słodycze
- Książki o tematyce urodowej bądź azjatyckiej
- Urządzenia kosmetyczne ( np. peeling kawitacyjny, laser IPL, sauna do włosów/twarzy, etc.)
- W przypadku innych propozycji również proszę o kontaktWspółpracowałam/ Współpracuję z:
 Optima PLUS


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, który wnosi coś do dyskusji i nie kończy się na stwierdzeniu ' ciekawy produkt'. Nie praktykuje czegoś takiego jak obserwacja za obserwację, jednak jeżeli dodasz mojego bloga do obserwowanych to koniecznie daj znać w komentarzu ! Będzie mi bardzo miło jeżeli to zrobisz, wyłącznie dlatego że podoba Ci się jego treść, a nie po to, aby podnieść sobie statystyki. Obserwuję tylko te blogi, z którymi mam dłuższy kontakt oraz podoba mi się ich tematyka. Za każdą szczerą obserwację bardzo dziękuję! Dodatkowo, odwdzięczam się za każdy komentarz dlatego wygodniej mi jest jeżeli zostawicie do siebie linki.