Blog o tym co piękne - zarówno w azjatyckim, jak i naturalnym wydaniu. Mnóstwo recenzji kosmetyków, ciekawostek kulturowych oraz informacji, głównie na temat Japonii i Korei.

Współpraca

Sakurakotoo


Wszelkie pytania i propozycje współpracy proszę wysyłać na adres : 
klaudunia135@gmail.com
            


Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę podkreślam, że moje opinie o produktach będą wyłącznie subiektywne i zgodne z prawdą. Nie współpracuję z firmami, które wymuszają napisanie pozytywnej recenzji pomimo tego, że w moim przypadku produkt się nie sprawdził.

Chciałabym również mieć możliwość decydowania o tym, co otrzymam w ramach współpracy od danej firmy, ponieważ nikt inny poza mną nie zna tak dobrze swojej skóry i jej potrzeb. Poza tym, nie recenzuję próbek!

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa, aczkolwiek preferuję bardziej te drugie.

Współpraca krótkoterminowa odnosi się do pojedynczej recenzji danej rzeczy, natomiast długoterminowa na regularnym opiniowaniu przesyłanych na bieżąco produktów.

 Wszystkie szczegóły zostaną omówione drogą mailową.Możliwe formy współpracy:


- Recenzje - Każda moja recenzja poprzedzona jest minimum miesięcznym testem produktu*. Zazwyczaj pojawia się ona na blogu do maksymalnie trzech miesięcy od doręczenia przesyłki. Staram się by była jak najbardziej autentyczna oraz zgodna z moimi odczuciami - piszę zarówno o wadach jak i zaletach produktu. W poście zamieszczone zostają wszelkie niezbędne linki z przekierowaniami.

*Istnieją wyjątki od tej reguły, jednak w dużej mierze to zależy od tego, po jakim czasie widoczne są efekty stosowania kosmetyku.


- Konkursy dla czytelników - Zarówno na Facebooku, jak i blogu.

- Niestandardowe formy reklamy -
Propozycje inne, niż te wymienione powyżej przy czym chciałabym podkreślić, że nie zamieszczam na blogu artykułów sponsorowanych!


Jestem chętna do testowania oraz zrecenzowania takich produktów jak:

- Kosmetyki azjatyckie (zarówno kolorówka, jak i te pielęgnacyjne)
- Kosmetyki naturalne
- Półprodukty kosmetyczne
- Jedzenie, w tym słodycze
- Książki o tematyce urodowej bądź azjatyckiej
- Urządzenia kosmetyczne ( np. peeling kawitacyjny, laser IPL, sauna do włosów/twarzy, etc.)
- W przypadku innych propozycji również proszę o kontaktWspółpracowałam/ Współpracuję z:
 Optima PLUS0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, który wnosi coś do dyskusji i nie kończy się na stwierdzeniu ' ciekawy produkt'.

Nie praktykuje czegoś takiego jak obserwacja za obserwację, jednak jeżeli dodasz mojego bloga do obserwowanych to koniecznie daj znać w komentarzu !

Będzie mi bardzo miło jeżeli to zrobisz, wyłącznie dlatego że podoba Ci się jego treść, a nie po to, aby podnieść sobie statystyki.

Obserwuję tylko te blogi, z którymi mam dłuższy kontakt oraz podoba mi się ich tematyka.

Za każdą szczerą obserwację bardzo dziękuję! Dodatkowo, odwdzięczam się za każdy komentarz dlatego wygodniej mi jest jeżeli zostawicie do siebie linki.

Translator

O mnie

O mnie
Studentka psychologii pasjonująca się kulturą azjatyckiego piękna, która kocha kosmetyki, zdrowy i naturalny styl życia, kraje azjatyckie, czytanie długaśnych powieści, no i oczywiście jedzenie. Jestem prawdziwą sushimaniaczką i nie ma dla mnie lepszej formy relaksu niż oglądanie ulubionej, wzruszającej serii anime z zapasem kilku samodzielnie przyrządzonych rolek. Urodziny obchodzę w październiku, w imieniny miesiąca i jestem zodiakalną wagą. Bardzo cenię sobie kulturę osobistą oraz szacunek do innych ludzi i będzie mi miło jeśli będziesz o tym pamiętał udzielając się w komentarzach! Zdjęcia robię lustrzanką Canon EOS 1300D.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Jestem również tutaj!

photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Obserwatorzy

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

zBLOGowani.pl
Obsługiwane przez usługę Blogger.