Witaj!

Jeżeli podobnie jak ja jesteś wielką fanką kosmetycznych zakupów, to zachęcam do skorzystania z poniższych rabatów w polecanych przeze mnie sklepach! Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszesz je w koszyku.

Wishtrend -10% na zakupy w marcu z kodem MAR10.
Naturalny Punkt Widzenia -10% na hasło SAKURAKOTOO (kod nieograniczony czasowo).
Yesstyle -10% na pierwsze zakupy (należy kliknąć w 'Get an extra 10% off' na dole strony i podać adres email).

Mam nadzieję, że spodoba ci się moja twórczość i zostaniesz ze mną na dłużej ❤
Kliknij i zaobserwuj!
 • MAKIJAŻ
  Jestem ogromną fanką kosmetyków kolorowych - zwłaszcza produktów do ust, dlatego często testuję różne nowości. Jeśli z tobą jest podobnie, koniecznie zajrzyj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PIELĘGNACJA
  Tutaj poczytasz o szeroko pojętej pielęgnacji cery i włosów, a także urządzeniach kosmetycznych, które miałam okazję testować ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • KSIĄŻKI
  Choć w sieci jest cała masa artykułów poświęconych urodzie, to nadal w tym temacie wygrywają książki ♡ Jeśli szukasz dobrej lektury, to być może znajdziesz tu jakąś ciekawą propozycję!
  CZYTAJ WIĘCEJ

Współpraca

Wszelkie pytania i propozycje współpracy proszę kierować na poniższy adres email: 

sakurakotoo@gmail. com

            
Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę to podkreślam, że moje opinie o produktach będą wyłącznie subiektywne i zgodne z własnymi odczuciami. Nie współpracuję z firmami, które wymuszają napisanie pozytywnej recenzji pomimo tego, że w moim przypadku produkt się nie sprawdził.

Chciałabym również mieć możliwość decydowania o tym, co otrzymam w ramach współpracy od danej firmy. Na blogu recenzuję wyłącznie produkty pełnowymiarowe, za barter w postaci próbek i wszelkie podobne propozycje podziękuję.

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa, chociaż preferuję bardziej te drugie. Współpraca krótkoterminowa oznacza pojedynczy wpis na temat podesłanych rzeczy, natomiast długoterminowa na regularnym opiniowaniu przesyłanych na bieżąco produktów.

Zachęcam do kontaktu, wszystkie szczegóły zostaną omówione drogą mailową.Możliwe formy współpracy:


- Recenzja/Wpis - Każda moja recenzja poprzedzona jest minimum miesięcznym testem produktu*. Zazwyczaj pojawia się ona na blogu do maksymalnie pięciu miesięcy od doręczenia przesyłki, ale zależy to od wielu czynników. Staram się by była jak najbardziej autentyczna oraz zgodna z moimi odczuciami - piszę zarówno o wadach jak i zaletach produktu. W poście zamieszczone zostają wszelkie niezbędne linki z przekierowaniami.

*Istnieją wyjątki od tej reguły, jednak w dużej mierze zależy to od tego, po jakim czasie widoczne są efekty stosowania kosmetyku.


- Konkursy dla czytelników - Zarówno na blogu, jak i pozostałych social mediach.

- Niestandardowe formy reklamy -
Propozycje inne, niż te wymienione powyżej przy czym podkreślam, że nie zamieszczam na blogu artykułów sponsorowanych!


Poniżej, główna tematyka poruszana na blogu - przy czym nie chciałabym się ograniczać i w tym miejscu zaznaczam że piszę o tym co lubię i mnie interesuje. Jeśli masz ciekawą ofertę, która nie wpisuje się z żadną z poniższych kategorii to nadal możesz do mnie napisać!

- Kosmetyki azjatyckie (zarówno kolorówka, jak i te pielęgnacyjne)
- Kosmetyki naturalne
- Półprodukty kosmetyczne
- Jedzenie, w tym słodycze oraz herbaty i inne napoje
- Książki o tematyce urodowej
- Urządzenia kosmetyczneMoje dotychczasowe współprace:
 Optima PLUS